Shyam Selvadurai Wydawnictwo: Vintage literatura piękna
literatura piękna
angielski
LGBT gender płeć gej homoseksualizm Sri Lanka

Na półkach: , , , ,

Do książki Shyama Selvadurai podeszłam dość niechętnie. Wydawało mi się, że temat gejów ze Sri Lanki nie do końca przypadnie mi do gustu, a tymczasem autor spłatał mi niezłego figla. Książka w sześciu opowiadaniach przedstawia życie młodego Tamila, który nie jest taki jak inni chłopcy. Lubi bawić się z dziewczynkami, udawać pannę młodą... Jego ojciec szybko orientuje się,...

• Przeczytane w 2015
  • LGBT