Niebo i chleb powszedni

Okładka książki Niebo i chleb powszedni
Marek Chrzanowski Wydawnictwo: Wydawnictwo Sióstr Loretanek poezja
poezja
Wydawnictwo Sióstr Loretanek
1997-01-01
1997-01-01
Bóg modlitwa cierpienie życie kapłaństwo

Na półkach: , , , ,

Cieniutki tomik, niepozorna malutka książeczka. Wciśnięta pomiędzy grube tomiszcza sąsiadujące z nią na półce, czekała, aby ktoś ją uratował. Nie pasowała niczym do ogółu, jaki prezentowała sobą półka, regał, czy nawet cała biblioteka - w górskim klasztorze w małej wiosce przy samej granicy ze Słowacją. Tam ją znalazłem, a były to rekolekcje, jak się okazało - najważniejsze...

• Pożyczone
  • Poezja
  • 2015
  • Religia

Dodaj cytat z książki Niebo i chleb powszedni