Okładka książki Konflikty moralne. Literatura fantastycznonaukowa jako próba symulacji sytuacji konfliktowych
Jacek Sobota Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, Centrum Badań Europy Wschodniej popularnonaukowa
popularnonaukowa
Wydawnictwo Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, Centrum Badań Europy Wschodniej
2011-01-01
2011-01-01
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Nowa Fantastyka 471 (12/2021) Sarah Avery, Bartłomiej Dzik, Arkady Martine, Sam J. Miller, redakcja Nowa Fantastyka, Jacek Sobota, Wojciech Szyda
Ocena 6,7
Nowa Fantastyk... Sarah Avery, Bartło...
Okładka książki Tarnowskie Góry Kryminalnie Iwona Banach, Dariusz Barczewski, Agnieszka Chodkowska-Gyurics, Rafał Dębski, Piotr Górski, Dawid Kain, Kazimierz Kyrcz jr, Bożena Mazalik, Piotr Rogoża, Arkady Saulski, Andrzej Sawicki, Jacek Sobota, Robert Ziębiński
Ocena 7,6
Tarnowskie Gór... Iwona Banach, Dariu...
Okładka książki Wizje alternatywne Eugeniusz Dębski, Andrzej Drzewiński, Jacek Dukaj, Jarosław Grzędowicz, Marek S. Huberath, Jacek Inglot, Mirosław Piotr Jabłoński, Krzysztof Kochański, Maja Lidia Kossakowska, Marek Oramus, Jacek Piekara, Andrzej Sapkowski, Jacek Sobota, Wojciech Szyda, Maciej Żerdziński, Andrzej Ziemiański, Rafał A. Ziemkiewicz, Andrzej Zimniak
Ocena 7,1
Wizje alternat... Eugeniusz Dębski, A...
Okładka książki Przedmurze Paweł Ciećwierz, Eugeniusz Dębski, Mirosław Piotr Jabłoński, Grzegorz Janusz, Krzysztof Kochański, Paweł Majka, Tomasz Niewiadomski, Marek Oramus, Maciej Parowski, Michał Protasiuk, Jacek Sobota, Wojciech Szyda, Zbigniew Wojnarowski, Cezary Zbierzchowski
Ocena 7,6
Przedmurze Paweł Ciećwierz, Eu...