101 najwybitniejszych postaci w dziejach Polski i świata

historia
2013-10-01
biografie najwybitniejsze postacie

Na półkach: , , , , , , ,

Sylwetki 101 najsłynniejszych postaci, które swoim życiem wniosły znaczący dorobek dla dziedzictwa kulturowego Polski i świata. Są tutaj zarówno opisy życia, jak i dokonań postaci, takich jak wybrani królowie Polski, politycy, fiolozofowie, naukowcy i inni, których nie sposób pominąć w kształtowaniu dziejów świata na przestrzeni ostatnich 10-11 wieków.
Książka ta mogłaby...

• Literatura polska 🇵🇱
  • Albumy
  • Posiadam 📘📔📕
  • Z historią w tle/Powieść historyczna
  • Biografie, dzienniki, wspomnienia 📜
  • Literatura faktu