Mgła nad Bosforem

Aleksandra Kowalska Wydawnictwo: Novae Res literatura obyczajowa, romans
Novae Res
literatura obyczajowa, romans
2015-01-01

Czytając pierwsze strony byłam zupełnie zdezorientowana, zastanawiałam się czy to ja czegoś nie rozumiem, czy może z tą książką jest coś nie tak. Dopiero kiedy po trzech rozdziałach zorientowałam się, że są to po prostu dwie różne, równolegle opisywane wersje wydarzeń, wszystko stało się jasne.
Pomysł ciekawy, realizacja średnia...Być może oceniłabym ją lepiej, gdyby...

Napaliłam się na tę książkę jak szczerbaty na suchary!

I gdy zaczęłam czytać czułam się jak dziecko we mgle... dopiero po 2 rozdziale zorientowałam się o co w tym wszystkim chodzi.
Przygoda Julii (swoją drogą imię głównej bohaterki poznajemy na ostatniej stronie, no chyba, że przeczytamy opis na odwrocie;)) zaczyna się na lotnisku w Stambule, gdzie dostrzega przystojnego...

Kupiłam tę książkę, bo potrzebowałam coś do poczytania w pociągu. przyciągnęła mnie okładka, a także czcionka, bo wygoda do czytania w pociągu. Wydawało mi się, ze to będzie takie babskie czytadło. pojawia się przystojny Turek i zacznie się romans na całego. I bardzo się pomyliłam, i cieszę się. Książka mnie wciągnęła, pozytywnie zaskoczyła.
Ta książka mnie urzekła....

• Imperium Osmańskie/Turcja
  • :-), :-), :-)
  • Literatura "dorosła"
  • Posiadam :)
  • Czytam Polskich Autorów!
  • Legimi
  • Jeszcze nie mam