I ufaj mi

Okładka książki I ufaj mi Megan Maxwell
Okładka książki I ufaj mi
Megan Maxwell Wydawnictwo: Amber Cykl: Proś mnie, o co chcesz (tom 6) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura obyczajowa, romans
Proś mnie, o co chcesz (tom 6)
Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
Pídeme lo que quieras o déjame
Amber
2015-07-14
2015-07-14
Barbara Kitlińska
małżeństwo rozstania miłość seks erotyka namiętność wyzwania

Mimo, że dzieje się dużo i wciąż dobrze i lekko się czyta to jednak ostatni tom to już nie ten znany i lubiany gorący erotyk.
Seks, zazdrość, sielskie życie, romantyzm - bliżej do hiszpańskiej telenoweli.
Ale podsumowując całą serię - świetna. Wreszcie bohaterowie "z jajami", temperamentna Jud i pozornie zimny Iceman oraz ich szalone hiszpańskie i niemieckie rodzinki - w takim zestawieniu nie ma miejsca na nudę. Niewymuszony humor, dużo dystansu do ważnych spraw, takich jak chociażby huśtawki hormonalne czy zazdrość i brak zaufania - rzeczy oczywiste, jednak tak często wymarłe w erotykach tutaj są i dodają lekkości, realizmu i wciągają w erotyczną grę.
Jedna z lepszych serii jakie czytałam.

Seks, zazdrość, sielskie życie, romantyzm - bliżej do hiszpańskiej telenoweli.

Przeczytałam wszystkie 6 książek, ale zajęło mi to sporo czasu, bo tak teraz po lekturze myślę, że czytałam już lepsze serie erotyczne. Nie było tragicznie, bo losy Judith i Erica wciągają, seks też występuje obficie i w ciekawej odsłonie, ale momentami dłużyzny mnie odrzucały 😀

magda z magdaandbooks

magda z magdaandbooks

Cała seria zrobiła na mnie ogromne wrażenie.
Książki są przepełnione nie tylko erotyką, ale również miłością, czułością i więzami rodzinnymi.
Niezwykle lekko się je czytało, momentami trzymały w napięciu, czasami działały na nerwy, wielokrotnie wzruszały i wywoływały uśmiech na twarzy.
Bezspornie polecam!

Cała seria zrobiła na mnie ogromne wrażenie.
Bezspornie polecam!

Historia Erica i Judith ciąg dalszy...
Są małżeństwem, jednak nie brak osób, które by zniszczyły dla własnej satysfakcji to małżeństwo.
Brak zaufania, chorobliwa zazdrość, seks, seks, seks itp.
W między czasie w tomie pojawia się "niespodziewajka" dla bohaterki, a rozwiązanie jej poznacie na samym końcu.

Pierwsze trzy tomy to było coś, potem to już równia pochyła w dół.
Przeczytałam z nudów by zabić czas.
Nie zachwyca, nie porywa i niespecjalnie zachęcała, ale skoro ("oby"!) to ostatni tom, to stwierdziłam, że pochłonę sagę.

Historia Erica i Judith ciąg dalszy...
Brak zaufania, chorobliwa zazdrość, seks, seks, seks itp.

Pierwsze trzy tomy to było coś, potem to już równia pochyła w dół....

Żałuję, że autorka nie poprzestała na 3 tomie. Ostatni tom nie był już raczej gorącym erotykiem, jak miało to miejsce w pierwszych częściach. Fabuła nie zaskoczyła. Było przewidywalnie. Główni bohaterowie oczywiście kłócili się potem godzili itd. Cieszę się że to już koniec przygód Jud i Erica. Więcej już chyba bym nie dała rady przeczytać :)

W końcu dobrnęłam do końca. Patrząc wstecz, seria nie wyróżnia się niczym szczególnym. Wiele podobieństw do innych książek tego typu. Czasami łapałam się na tym, że czytając mówiłam: "o podobnie było w Greyu"lub, "Cross też tak postępował". Z tym że treść Greya czy Crossa pamiętam, choć już jakiś czas temu czytałam. Obawiam się że o Jud i Eriku szybko zapomnę.

Lepsza niż dwie poprzednie, ale teraz to bardziej romans niż erotyk. Zaletą całej serii jest sposób opisywania sekwencji erotycznych - są gorące, pełne namiętności i wyuzdania, momentami perwersyjne, ale zawsze napisane ze smakiem i pozbawione wulgarności. Polecam szczególnie 3 pierwsze części serii - doskonałe erotyki.

Oj ta Judith. Ciąża jej nie służy. Kapryśna, uparta i humorzasta. Eric to oaza spokoju przy niej. Mały Flyn jest kochany. Polecam gorąco :)

Ostatni tom jest bardzo ciekawy, akcją przypomina 2 i 3 część. Dzieje się bardzo dużo. Eric i Judith w końcu się docierają i dogadują. Cała seria bardzo bardzo fajna i polecam!

No i wreszcie jest w ciąży i zaczyna się rodzinne życie. Dobrze że to koniec. Cała seria na poziomie Blanki Lipińskiej jak zwykle money, money dla autorki. OK ale dlaczego 7,4 od czytelniczek?

• 2015
  • Erotyki