I ufaj mi

Megan Maxwell Wydawnictwo: Amber Cykl: Proś mnie, o co chcesz (tom 6) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura obyczajowa, romans
Pídeme lo que quieras o déjame
Barbara Kitlińska
Amber
małżeństwo rozstania miłość seks erotyka namiętność wyzwania
Pídeme lo que quieras o déjame
Proś mnie, o co chcesz (tom 6)
literatura obyczajowa, romans
Barbara Kitlińska
Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
małżeństwo rozstania miłość seks erotyka namiętność wyzwania

Przeczytałam wszystkie 6 książek, ale zajęło mi to sporo czasu, bo tak teraz po lekturze myślę, że czytałam już lepsze serie erotyczne. Nie było tragicznie, bo losy Judith i Erica wciągają, seks też występuje obficie i w ciekawej odsłonie, ale momentami dłużyzny mnie odrzucały 😀

magda z magdaandbooks

Cała seria zrobiła na mnie ogromne wrażenie.
Książki są przepełnione nie tylko erotyką, ale również miłością, czułością i więzami rodzinnymi.
Niezwykle lekko się je czytało, momentami trzymały w napięciu, czasami działały na nerwy, wielokrotnie wzruszały i wywoływały uśmiech na twarzy.
Bezspornie polecam!

Historia Erica i Judith ciąg dalszy...
Są małżeństwem, jednak nie brak osób, które by zniszczyły dla własnej satysfakcji to małżeństwo.
Brak zaufania, chorobliwa zazdrość, seks, seks, seks itp.
W między czasie w tomie pojawia się "niespodziewajka" dla bohaterki, a rozwiązanie jej poznacie na samym końcu.

Pierwsze trzy tomy to było coś, potem to już równia pochyła w dół....

Żałuję, że autorka nie poprzestała na 3 tomie. Ostatni tom nie był już raczej gorącym erotykiem, jak miało to miejsce w pierwszych częściach. Fabuła nie zaskoczyła. Było przewidywalnie. Główni bohaterowie oczywiście kłócili się potem godzili itd. Cieszę się że to już koniec przygód Jud i Erica. Więcej już chyba bym nie dała rady przeczytać :)

Ostatni tom jest bardzo ciekawy, akcją przypomina 2 i 3 część. Dzieje się bardzo dużo. Eric i Judith w końcu się docierają i dogadują. Cała seria bardzo bardzo fajna i polecam!

Cała seria świetna. Nie ma tutaj mdłego romansu, jest coś więcej, coś inaczej niż w tych tysiącach książek, które różni kolor włosów bohaterki lub kraj w którym dzieje się "akcja" Polecam.

Oj ta Judith. Ciąża jej nie służy. Kapryśna, uparta i humorzasta. Eric to oaza spokoju przy niej. Mały Flyn jest kochany. Polecam gorąco :)

W końcu dobrnęłam do końca. Patrząc wstecz, seria nie wyróżnia się niczym szczególnym. Wiele podobieństw do innych książek tego typu. Czasami łapałam się na tym, że czytając mówiłam: "o podobnie było w Greyu"lub, "Cross też tak postępował". Z tym że treść Greya czy Crossa pamiętam, choć już jakiś czas temu czytałam. Obawiam się że o Jud i Eriku szybko...

Lepsza niż dwie poprzednie, ale teraz to bardziej romans niż erotyk. Zaletą całej serii jest sposób opisywania sekwencji erotycznych - są gorące, pełne namiętności i wyuzdania, momentami perwersyjne, ale zawsze napisane ze smakiem i pozbawione wulgarności. Polecam szczególnie 3 pierwsze części serii - doskonałe erotyki.

Cała seria dość ciekawa - przy czym pierwsze części mega gorące. Ostatnie dwa to tylko romans z dreszczykiem i jeżeli się tak nastawimy to ok. Inaczej wygląda, gdy nastawimy się na różne wariacje pomiędzy głównymi bohaterami - wtedy to tylko nuda i porażka. Mam wrażenie że autorka ostatnie dwie a nawet trzy książki napisała na siłę korzystając z blasku poprzednich części.

• 2015
  • E-book