Song in the Dark

Patricia Nead Elrod Wydawnictwo: Ace Books Cykl: Kartoteka wampirów (tom 11) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Ace Books
wampiry gangsterzy Chicago
Song in the Dark
Kartoteka wampirów (tom 11)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
wampiry gangsterzy Chicago

Okładka książki Dark and Stormy Knights Ilona Andrews, Jim Butcher, Shannon K. Butcher, Rachel Caine, Patricia Nead Elrod, Deidre Knight, Vicki Pettersson, Lilith Saintcrow, Carrie Vaughn
7,0
Dark and Storm... Ilona Andrews, Jim ...
Okładka książki Krwawe powroty Kelley Armstrong, Jim Butcher, Rachel Caine, Bill Crider, Patricia Nead Elrod, Christopher Golden, Carolyn Haines, Tate Hallaway, Charlaine Harris, Tanya Huff, Toni L. P. Kelner, Jeanne C. Stein, Elaine Viets
5,7
Krwawe powroty Kelley Armstrong, J...
Okładka książki Strange Brew Patricia Briggs, Jim Butcher, Rachel Caine, Karen Chance, Patricia Nead Elrod, Charlaine Harris, Faith Hunter, Caitlin Kittredge, Jenna Maclaine
7,4
Strange Brew Patricia Briggs, Ji...
Okładka książki Moje nadprzyrodzone wesele Leslie Esdaile Banks, Jim Butcher, Rachel Caine, Patricia Nead Elrod, Esther M. Friesner, Lori Handeland, Charlaine Harris, Sherrilyn Kenyon, Susan Krinard
5,3
Moje nadprzyro... Leslie Esdaile Bank...