The Pirate King

Robert Anthony Salvatore Wydawnictwo: Wizards of the Coast Cykl: Legenda Drizzta (tom 18) Seria: Forgotten Realms fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
Forgotten Realms
Forgotten Realms Fantasy Fantastyka Drizzt Salvatore

No tak trochę skaszanione. Nawet nie skończyłem

Dobra czesc znacznie lepsza wiele sie dzieje, po poprzednich slabszch częściach ta sie polepsza.

tłumaczenie nieoficjalne, ale i tak lepsze, niż inne, które zdarzyło mi się czytać ;) opowieść się rozkręca po dziwnej stagnacji przez ostatnie kilka tomów, pan Salvatore daje czadu :D

Dodatkowa informacja.
Tłumaczenie znajdziecie na chomiku Ellifaiinn. Szkoda tylko, że u nas książki wydają wnerwieni na wydawnictwa fani. Doceńcie trud jej pracy i pomóżcie w korekcie. Powinienem dodać do nowości, bo tłumaczenie jest z kwietnia.
Nie mogłem dodać okładki na tablecie! Wielkie dzięki za okładkę.

• Chcę w prezencie
  • Fantastyka