Zosia z ulicy Kociej. Wielkie zmiany

Okładka książki Zosia z ulicy Kociej. Wielkie zmiany Agnieszka Tyszka
Okładka książki Zosia z ulicy Kociej. Wielkie zmiany
Agnieszka Tyszka Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Zosia z ulicy Kociej (tom 7) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Zosia z ulicy Kociej (tom 7)
Nasza Księgarnia
2015-05-20
2015-05-20
Agata Raczyńska

U Zosi idzie nowe…

Zapoznałam się z tą serią podczas wakacji zeszłego roku. Wczoraj postanowiłam przeczytać tom 7. Bardzo zabawna, miła, lekka, przyjemna a przede wszystkim dla dzieci odpowiednia seria. Bardzo lubię Zosię i jej siostrę Marię potocznie nazywaną Manią. Przekręca ona różne słowa co ma swój urok. Słowo, które powtarza się prawie w każdym rozdziale to OCZEWIŚCIE zamiast OCZYWIŚCIE :). Bardzo polecam młodszym jak i starszym dzieciom i myślę, że dorośli też uśmiechną się podczas czytania tej przeuroczej i prześmiesznej lektury!!!

Siódma z serii książek o rezolutniej Zosi, która mieszak przy ulicy Kociej 5 i uwielbia przesiadywać na swoim ulubionym drzewie w ogrodzie. W rodzinie Wierzbowskich ma pojawić się nowy ktoś! Świat stanął na głowie, teraz wszystko kręci się wokół dzidziusiów! Z tą zwariowaną rodziną nie będziecie się nudzić! To przezabawna historia, która daje wiele radości i uśmiechu w trakcie czytania.

Ta część Zosii pokazuje w zabawny sposób uczniom szkoły podstawowej (przede wszystkim) jak radzić sobie z codziennymi problemami w szkole oraz jak przygotować się na wielkie zmiany w życiu. Na Kociej 5 szykują się na powiększenie rodziny a sama Zosia nie do końca może się w tym odnaleźć. Do przeczytania jak pozostałe części tej serii!

Co przyniesie ze sobą oczekiwanie na nowego członka rodziny? Dużo zamieszania i przygotowań. A co się stanie, jeśli na świat ma przyjść dwójka dzieci? Jeszcze więcej różnych zdarzeń! Jednak z Zosią nie da się nudzić i nawet w takich sytuacjach, jej przygody są niezwykłe! Książka porusza wiele ważnych kwestii nie tracąc przy tym humoru. Warto po nią sięgnąć i zobaczyć, co tym razem się wydarzy.

Tutaj nigdy nie ma nudy! Na kociej 5 szykują się wielkie zmiany- niedługo pojawi się nowy członek rodziny. W tym tomie masa zamieszania przedporodowego, ale i inne przygody!

Kolejna wspaniała opowieść, kolejne części są coraz bardziej fascynujące !!!!!!!

Jedna z nielicznych książek jaką przeczytała moja córka, jest nią zachwycona.

Jedna z nielicznych książek jaką przeczytała moja córka, jest nią zachwycona.

W życiu Zosi i jej najbliższych szykują się zmiany. Jak tym razem poradzi sobie dziewczynka i jakie przygody jeszcze na nią czekają. Przekonajcie się sami. Nikt z was na pewno nie będzie się nudził. Polecam!

Ciekawa , fajne ilustracje i dużo humoru . Bardzo polecam!

Ciekawa , fajne ilustracje i dużo humoru . Bardzo polecam!

Bardzo ciekawa książka, zabawna główna bohaterka, polecam!

Bardzo ciekawa książka, zabawna główna bohaterka, polecam!

• Agnieszka Tyszka
  • Literatura dziecięca