Balistyka

W.A.B.
Ballistics
literatura piękna
Jolanta Kiełbas

Dość gorzka opowieść o rozliczaniu się z demonami przeszłości. Opiera się głównie na męskich relacjach, zarówno przyjacielskich, jak i rodzinnych. Miejscami czuć pióro debiutanta, ale ogólnie jest w porządku.

Powieść w stylu "Starej Ameryki", nie tylko dla fanów Cormaca czy Steinbeck'a. Książka drogi i więzi rodzinnych, pełna trudnych relacji i uporu. Główny bohater odkrywa trudną historię rodzinną gdzie nic nigdy nie było proste i oczywiste. Cierpka w smaku ale uzależniająca lektura.Polecam

Dyskusje

• Od Werki