Wygaszanie Polski 1989-2015

nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2015-03-01
polityka Polska społeczeństwo gospodarka obronność wojsko przemysł deindustralizacja

Propagandowe brednie ludzi skażonych fanatyzmem religijnym. Dno pseudonaukowej twórczości.

Biblia sekty smoleńsko-pisowskiej. żenada.

Mam szczęście, że już na początku posłużono się pewnymi twierdzeniami, które mam możliwość podważyć, z racji tego, iż pisałem pracę dyplomową bezpośrednio dotyczącą poruszanych wątków. Po pierwsze, prywatyzacja największe formy przybrała za czasów rządów SLD-PSL i rządów solidarnościowych od 1997 r., co jasno ukazują dane o rozpoczętych procedurach prywatyzacyjnych oraz...

Książka faktycznie przesiąknięta religią, co powoduje, że w trakcie czytanie popada się w coraz większe zdumienie: "Po co w ogóle taka książka powstała?". Autorzy zdają się nie zauważać, że większość Polaków modli się do tego samego Boga, co Niemcy, Włosi, Francuzi, Amerykanie.
Wyszła z tego trudna do przyjęcia, koślawa konstrukcja.

Strasznie mnie ta książka wymęczyła. Tytuł w 100% trafił w moje zainteresowania ale tematy już nie.
Niektóre rozdziały po prostu od siebie odpychały. Nie jestem katolikiem to może dlatego taka moja ocena. Książka przesiąknięta religią.
Moja ocena to tylko 4/10

Tematy poruszane w książce nie były dla mnie nowością, ponieważ od dłuższego czasu uważnie śledzę wydarzenia w Polsce. Niemniej jednak dobrze dobrane treści, porządkują i w jasny sposób przedstawiają proces "Wygaszania Polski" jaki ma miejsce przez ostatnie 25 lat tzw. "wolnej Polski".
Niszczenie społeczeństwa poprzez atak na katolicyzm i rodzinę, osłabianie czy w ręcz...

To najważniejsza książka, jaką przeczytałem w ostatnim dziesięcioleciu, głównie z uwagi na to, że w sercu bardzo mocno czuję się Polakiem. Ważniejsza jest tylko Biblia. „Teraz nie zakuwa się w żelazo, nie kroi europejskich map. Teraz wygasza się np. kopalnie. Elegancko, z zachowaniem wszelkich pozorów. Wygasza się Polskę i polskość” – tak pisze we wstępie do najnowszej...

Książka napisana bardzo dobrze. W jasny prosty sposób przedstawia ostatnie 25 lat niszczenia Polski przez pseudoelity. Napisana prostym, czytelnym językiem tak, aby nawet średnio ogarnięty leming był w stanie przyjąć dane, a może nawet wyciągnąć jakieś wnioski. Niestety obawiam się, że ten kto książkę nabył i przeczytał doskonale zdaje sobie sprawę z treści w niej zawartych...

Świetnie napisana książka, wszystkie rozdziały bardzo dobrze przedstawiają rzeczywistość.

• Polityka
  • Historia