American Savages

Okładka książki American Savages J. J. McAvoy
Okładka książki American Savages
J. J. McAvoy Wydawnictwo: NYLA Cykl: Ruthless People (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
Ruthless People (tom 3)
American Savages
NYLA
2015-03-19
2015-03-19
romans kryminał mafia erotyk dark broń narkotyki morderstwa krew

NIC! żadna seria mafijna nie przebije tej! PO PROSTU GALAKTYCZNA PETARDA !!!!!

NIC! żadna seria mafijna nie przebije tej! PO PROSTU GALAKTYCZNA PETARDA !!!!!

Może to was zszokuje, ale tą o to książkę czytałam równy miesiąc. Teraz gdy już jestem po, odczuwam ulgę. Jakie to było męczące. Ciągle tylko czytanie o władzy, zabijaniu i prezydencie było bardzo nudne. Totalnie nie, najgorsza część z tej serii.

„Ikar spadł, bo leciał w dzień. Chciał, żeby zobaczył go cały świat. My latamy w ciemnościach, kiedy ludzie boją się patrzeć.”

Najciekawsza cześć z trzech, które czytałam. Dużo się działo, a wszystko nadal było spójne i ciekawe. Ciężko było się nudzić, ponieważ po jednym problemie pojawiał się drugi. Wątek z Avianem był fajnie poprowadzony, w końcu w tej książce znalazł się satysfakcjonujący mnie wróg.

Hmm nie jestem przekonana, że dobrze zrobilam autorka rozpisując się na tyle tomów. Tutaj zabrakło mi tego czegoś co miał pierwszy tom. Tak jakby bohaterowie mi się lekko znudzi i zapewne nie sięgnę po następny tom.

bardzo zaskakująca fabuła, wielu rzeczy nie jest łatwo się domyślić. świetnie że mamy przedstawioną perspektywe wielu bohaterów, nawet tych drugoplanowych. polecam, podobnie jak poprzednie części

Tu nie ma się nad czym zastanawiac, to trzeba przeczytać, Przede mną jedzcze 4 część ale już wiem że trudno będzie się z nimi pożegnać.

2069

Książka „American Savages” J. J. McAvoy to trzeci tom serii "Ruthless People".
Liam siedzi w więzieniu za zamordowanie swojej żony. Melody po urodzeniu syna zaginęła. Rodzina Callahanów rozpada się.
Zamieszany jest w to szef FBI - Avian Doers. Bardzo namieszał w życiu wielu osób, kiedy już myśli, że wszystko idzie zgodnie z planem wszystko się zmienia. Nie napiszę co i kto namiesza. Nie zdradzę fabuły.
W tej książce dzieje nie tak wiele, że nawet nie ogarniam tego słowami.
Serdecznie polecam całą serię.

Książka „American Savages” J. J. McAvoy to trzeci tom serii "Ruthless People".

1963

Dużo zwrotów akcji, nieprzerwana narracja zarówno ze strony Liama jak i Mel, sporo nowych punktów widzenia i zaskakujący epilog.

Wymęczyłam.

Nie wiem, po co ta historia jest tak rozpisana, skoro tak naprawdę główna akcja rozgrywa się na ok. 20 stronach. Napięcie w czytelniku nie wzrasta. Jedynym co rośnie to znudzenie i oczekiwanie na koniec.

Wymęczyłam.

Wszystko się rozpada, ale Melody ma swój własny plan. To jakie miała wejście jest godne oscara. Jest po prostu świetną postacią. Razem z Liamem tworzą duet idealny.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Mafia