Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)

Justyna BednarekDaniel de Latour Wydawnictwo: Poradnia K Cykl: Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (tom 1) Seria: Latawiec literatura dziecięca
Poradnia K
Daniel de Latour przygody skarpetki
Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (tom 1)
literatura dziecięca
Latawiec
Daniel de Latour przygody skarpetki

Okładka książki Zielone piórko Zbigniewa. Skarpetki kontratakują! Justyna Bednarek, Daniel de Latour
9,4
Zielone piórko... Justyna Bednarek, D...
Okładka książki Ale kosmos! To znowu Bodzio i Pulpet Grzegorz Kasdepke, Daniel de Latour
8,7
Ale kosmos! To... Grzegorz Kasdepke, ...
Okładka książki Banda Czarnej Frotté. Skarpetki powracają! Justyna Bednarek, Daniel de Latour
7,8
Banda Czarnej ... Justyna Bednarek, D...
Okładka książki Babcocha Justyna Bednarek, Daniel de Latour
7,8
Babcocha Justyna Bednarek, D...
Okładka książki Skarpetka na tropie, czyli kto ukradł złoty guzik? Justyna Bednarek, Daniel de Latour
7,6
Skarpetka na t... Justyna Bednarek, D...
Okładka książki Poczytaj ze mną. Przypowieść. O srebrnej łyżce Justyna Bednarek, Daniel de Latour
7,9
Poczytaj ze mn... Justyna Bednarek, D...

Super książka. Nie da się od niej oderwać. Pełna ciekawych przygód . Moja 8 latka jest nią zachwycona.
Jak spełniać swoje marzenia, jak się nie poddawać, jak życie potrafi przynieść wiele niespodzianek. Tego dowiecie się tej świetnej książki

Uwielbiam tę serię! Nie mam jeszcze swoich dzieci, ale z serią o skarpetkach zapoznałam się, gdy musiałam kupić prezent dla 5-letniej córki mojej kuzynki :) Dziewczyny były zachwycone prezentem. :) A już 14 października premiera kolejnego tomu! Serdecznie polecam :)

Gdybym miała takie lektury jak szalone skarpetki w szkole pewnie czytałabym je o wiele chętniej:)

Super książka o uciekających skarpetkach.

Trzeba mieć fantazję i poczucie humoru, żeby bohaterami książki uczynić skarpetki!
Humoru tu nie brakuje, przygody są rzeczywiście niesamowite i nie z tej ziemi, a lektura opowieści o skarpetkowych awanturkach umila wieczorne poczytajko-przytulanki.
Okazuje się, że wśród skarpetek jest sporo egzemplarzy, które nie mogą usiedzieć w miejscu i powodowane ciekawością świata...

1957

Rewelacyjna. To jedna z tych książek, którą powinno znać każde dziecko. Jest śmiesznie, jest ciekawie, jest strasznie i z pomysłem. Jestem na mega tak i jadę ze skarpetkami dalej.

Wspaniały pomysł i pierwszorzędne wykonanie. Zawsze chciałam dowiedzieć się, gdzie znikają moje skarpetki, a czytając o tym bawiłam się równie dobrze co moja czteroletnia siostrzenica. Chapeau bas!

Bardzo fajna książka dla dzieci 5-7 lat, by im czytać oraz by same poznawały literaturę. Świetne historie, ciekawe ilustracje, a sam pomysł bomba. Nic tylko czytać dzieciom wszystkie 3 części !

www.bookshirt.cupsell.pl

fajowa

ładna, miła, mądra, i przyjemna

do tego
celna, kolorowa, zaskakująca, radosna i charakterna.

taka jest ta książka

Skarpetki RRULEZ

Ulubiona dla mnie, mojej 4-latki i 2-latka :) od teraz każde pranie to czekanie na kolejne przygody bielizny 😀

Dyskusje

• Dla dzieci