Ucieczka do Ghany

Alfred Hutchinson Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry Seria: Świat się zmienia biografia, autobiografia, pamiętnik
Road to Ghana
biografia, autobiografia, pamiętnik
Bronisław Zieliński
Świat się zmienia
Afryka Ghana RPA Malawi Tanzania podróże emigracja

Okładka książki Na południe od Sahary. Opowiadania afrykańskie S.F. Aboderin, Peter Henry Abrahams, Adolph Agbadja, Phyllis Altman, Gaston Bart-Williams, Amadou Hampâté Bâ, Jack Cope, Bernard Binlin Dadié, Birago Diop, Mbella Sonne Dipoko, Mabel Dove Danquah, Cyprian Ekwensi, Gbemi, Nadine Gordimer, Themba Harry Gwala, Alfred Hutchinson, Jomo Kenyatta, Alex La Guma, Camara Laye, Arthur Maimane, Bloke Modisane, Es'kia Mphahlele, Ngugi wa Thiong'o, Abioseh Nicol, Nkem Nwankwo, F.K. Nyaku, Grace Ogot, Phebean Ajibola Ogundipe, Gabriel Okara, Alan Paton, Francis Kwaku Poku, Óscar Bento Ribas, Richard Rive, Mabel Segun, Ousmane Sembène, Dyke H. Sentso, W.M. Sinah, Can Themba, Alf Wannenburg, praca zbiorowa
7,5
Na południe od... S.F. Aboderin, Pete...