Na szczycie

K.N. Haner Wydawnictwo: Novae Res Cykl: Miłość w rytmie rocka (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Novae Res
romans miłość pasja striptizerka taniec rock erotyka propozycja podróże problemy przeszłość namiętność przyjaźń
Miłość w rytmie rocka (tom 1)
literatura obyczajowa, romans

Na półkach: , , , , , ,

Już dawno nie irytowałam się tak przy czytaniu książki jak tutaj.

Przeczytałam..powiem szczerze , męczyłam książkę. Trzy razy ją odkładałam , ale jestem zawzięta i skończyłam. Przede mną jeszcze 3 części.. Jak dla mnie za dużo dzieje się w tej książce.. ale faktycznie jest to erotyk 365 dni przy tym wymięka..

Niestety nie przebrnęłam przez całość.

O rany... przyznam, że do końca zostało mi jeszcze ok 150 stron, ale postanowiłam ocenić tę książkę i zamknąć ją jeszcze w lutym, a nie sądzę, aby zmieniło to moją ostateczną jej ocenę...

Bardzo fajnie napisana, większa część książki jest wciągająca i czyta się ją bardzo szybko i z dużym zainteresowaniem. Nie pamietam dokładnie, w którym momencie mój mózg zaczął wysyłać...

Nie chce mi się o niej pisać... Ale plus za trójkąciki ;-) sado maso już jest nudne ;-)

Powiem szczerze, że chyba sama nie do końca wiem co sądzić o tej książce. Trafiłam na nią przypadkiem w bibliotece. Początek był wymarzony - dziewczyna, której życie nie rozpieszczało, spotyka ideał faceta, w dodatku związanego ze słynnym zespołem muzycznym. Myślę sobie: "będzie fajna miłosna historia". Ale wszystko poszło w kierunku, którego w życiu bym się nie...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Moja ulubiona seria Kasi Haner. Przeogromne emocje, polecam.

Książka to totalna moda na sukces, jakoś przebrnęłam ale było ciężko. Zdecydowanie nie zamierzam czytać kolejnych części.

Poddałam się.
Zaczęłam czytać i czytało mi się ją tak źle, że będąc na 30 stronie myślałam, że mam ich za sobą dużo więcej. Byłam zmęczona tym jak jest napisana i postać głównej bohaterki - tragiczna.
Przekartkowałam tylko i pobieżnie przejrzałam po czym doszłam do wniosku, że tak idiotycznej książki dawno nie spotkałam.
Strata czasu.
Nie polecam.

Naprawdę NIE! Staram się czytać , po kilku stronach dziesięć oddechów . Po czterech dniach znajomosci dziewczyna zgadza się wyjść za mąż i zarazem robi awantury swojemu przyszłemu jak z kosmosu. Rozumiem miłość od pierwszego wejrzenia cokolwiek , ale tu nawet porządnej rozmowy nie ma między dwojgiem ludzi .Pieniądze oddaje matce i mówi o tym jaki facet jest bogaty - taka...

Dyskusje

1 336