Perfect Chaos

Unyielding (tom 1)
Smashwords
2014-11-23
2014-11-23
romans sensacja organizacja przemoc wykorzystywanie

"You’re my rainbow. The brilliant colors of you make me whole. Without your colors, I’m just a man living in the dark."

"Perfect Chaos" jako pierwsza z trylogii wprowadza cztelnika w świat, którego sie nie spodziewa, w świat przestępczy, który rządzi się innymi prawami niż znane nam do tej pory standardy. Decydując się na nią spodziewałam się lekkiej i przyjemnej książki gdzie główni bohaterowie będą skupieni na zwykłej szarej codzienności, jednak bardzo szybko wszystko to zostało zweryfikowane już w prologu, gdzie główna bohaterka Georgie jako szesnastoletnia dziewczyna zostaje poinformowana o śmierci jej brata, który razem ze swoim przyjacielem Deck'iem był na misji. Kolejne rozdziały to juz akcja dziesięć lat później, gdzie Deck odgrywa rolę opiekuńczego przyjaciela o bardzo wyniosłym nastawieniu (jak na byłego żołnierza przystało) a Georgie całe swoje życie skupia na flircie z klientami jej własnej kawiarni, imprezowaniu i kojeniu utraty brata w butelce - takie są przynajmniej jej intencje, by wszyscy uwierzyli w jej nowe oblicze, a prawda nigdy nie wyszła na jaw. Jednak w międzyczasie Deck prowadząc własną firme równiez ukrywa przed dziewczyną prawdę, w którą sam nie do końca może uwierzyć, a jego czyny moga sprowadzić niebezpieczeństwo na siostrę przyjaciela, któremu obiecał ją chronić. Wszystko się wali w kolejną rodznicę śmierci Connor'a...

Przez dłuższy czas nie mogłam odstawić książki, a fabuła była mocno uzalezniająca, jednak możliwe, że jestem już troszke zmęczona mrocznym obliczem literatury i potrzebuję troszkę normalności, bo pod koniec czułam się już wypomopwana z sił. Dobra i ciekawa lektura z koniecznym dalszym ciągiem (mimo iż tom drugi dotyczy innych bohaterów) - bo to jeszcze nie koniec, ale tak jak pisałam... potrzebuję czegoś lżejszego. Mimo to polecam do przeczytania, zwłaszcza jeśli ktos lubi romans w wersji dark.

Polecam książkę wszystkim którzy czytali inne książki autorki, zdecydowanie trzyma poziom:)

• Rezygnacja
  • 2016 ✔
  • TŁUMACZ. - Do poszukania ... lub poczekania :(
  • 2015
  • Nowe romanse
  • ⚠️❗ Chcę przeczytać - JUŻ !!!

Nashoda Rose Perfect Chaos Zobacz więcej