Noc ma tysiąc oczu

Okładka książki Noc ma tysiąc oczu
Cornell Woolrich Wydawnictwo: ALFA Seria: Czarny Pająk: Biblioteka Sensacyjno-Kryminalna kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Czarny Pająk: Biblioteka Sensacyjno-Kryminalna
Night Has a Thousand Eyes
ALFA
1994-01-01
1994-01-01
Irena Ciechanowska-Sudymont, Jan Stanisław Zaus
strach przeznaczenie osaczenie dark fantasy

Przesączony emocjami thriller. Z kryminału mamy tu duże zaangażowanie policji kilka trupów pod koniec, natomiast głównie towarzyszymy bohaterom w oczekiwaniu na wyrok losu albo na efekty samospełniającej się przepowiedni

Łatwa, szybka i przyjemna do czytania. Ciekawy pomysł i niebanalne zakończenie, idealne w swojej prostocie. To chyba właśnie tą prostotą zachwyca najbardziej. Szczerze polecam.

ŚWIETNA.

• 2012
  • Chcę w prezencie
  • Mam w planach
  • Nie do wymiany
  • Kryminał/sensacja/horror/thriller

Dodaj cytat z książki Noc ma tysiąc oczu