Moc twojego umysłu

Organize Your Mind, Organize Your Life
poradniki
Piotr Art
zarządzanie czasem organizacja umysł mózg

Mnóstwo powtórzeń, infantylny język, niewiele treści. Jeśli rzeczywiście chcecie poznać moc swojego umysłu polecam książki strikte o działaniu mózgu.

Książeczka wygląda niepozornie, ale jest całkiem niezła jak na pozycję poradnikową. Została napisana przez naukowca i coacha. Naukowiec wyjaśnia procesy umysłowe, zaś coach przedstawia praktyczne porady, jak lepiej się zorganizować wykorzystując naturalne predyspozycje mózgu. Zasadniczo w publikacji autorzy w sześciu krokach zaprezentowali sposób na poprawienie własnego...

• 2014
  • Pamięć i mózg
  • Kindle
  • E-BOOKi
  • Biznes
  • Ebook
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Moc twojego umysłu