Ogród Saski

Bolesław Prus Wydawnictwo: Wolne Lektury Seria: Wolne Lektury klasyka
Wolne Lektury
klasyka
Wolne Lektury

Pozwolę sobie zostawić krótki opis.

Tekst napisany w charakterze humorystycznym, dużo ciekawych zjawisk występuje w dialogu, jak i w opisie ludzi i zjawisk, którzy rzekomo występują w ogrodzie Saskim. Sam autor jest bohaterem, który oprowadza małą grupkę ludzi po jednych z warszawskich siedlisk zieleni. Jak sam Bolesław określa, ludzie którzy zaliczają się do tzw....

• Ebooki
  • Obyczajowe