Don Juan (Z dziennika podróżującego entuzjasty)

Okładka książki Don Juan (Z dziennika podróżującego entuzjasty) E.T.A. Hoffmann
Okładka książki Don Juan (Z dziennika podróżującego entuzjasty)
E.T.A. Hoffmann Wydawnictwo: Wolne Lektury klasyka

Nuda okrutna.

Komentarz do tego pierwotnego Don Juana

Komentarz do tego pierwotnego Don Juana

Audiobook ze strony wolnelektury.pl
Ot, krótki przerywnik pomiędzy innymi książkami.

Audiobook ze strony wolnelektury.pl
Ot, krótki przerywnik pomiędzy innymi książkami.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

„Don Juan (z dziennika podróżującego entuzjasty)” to opowiadanie będące wyrazem zachwytu operą „Don Giovanni” Mozarta. Zawiera wyjaśnienie problematyki zawartej w fabule.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Zwięzłe streszczenie "Don Juana" wraz z wrażeniami bohatera, czy może samego autora na temat opery. Skondensowana w treści, z zaskakującym finałem.

• Audiobooki
  • Ebooki
  • Klasyka
  • Literatura niemiecka
  • Jak Poe

Dodaj cytat z książki Don Juan (Z dziennika podróżującego entuzjasty)