Don Juan (Z dziennika podróżującego entuzjasty)

Okładka książki Don Juan (Z dziennika podróżującego entuzjasty)
E.T.A. Hoffmann Wydawnictwo: Wolne Lektury klasyka
2012-08-14
8 min.
Antoni Lange
romantyzm epika powieść

„Don Juan (z dziennika podróżującego entuzjasty)” to opowiadanie będące wyrazem zachwytu operą „Don Giovanni” Mozarta. Zawiera wyjaśnienie problematyki zawartej w fabule.

Audiobook ze strony wolnelektury.pl
Ot, krótki przerywnik pomiędzy innymi książkami.

Audiobook ze strony wolnelektury.pl
Ot, krótki przerywnik pomiędzy innymi książkami.

Komentarz do tego pierwotnego Don Juana

Komentarz do tego pierwotnego Don Juana

Nuda okrutna.

Nuda okrutna.

Dodaj cytat z książki Don Juan (Z dziennika podróżującego entuzjasty)