Idee wspólnotowe Słowiańszczyzny

Aleksander Wojciech MikołajczakWitold Szulc Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza historia
Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza
słowianofilstwo panslawizm
historia
słowianofilstwo panslawizm
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Dzieje Poznania T. 1 księga 2 Teresa Dohnalowa, Zygmunt Dolczewski, Antoni Gąsiorowski, Małgorzata Hendrykowska, Mieczysław Kędelski, Wojciech Lipoński, Jan Majewski, Krzysztof A. Makowski, Witold Molik, Stanisław Nawrocki, Zofia Ostrowska-Kębłowska, Edward Pieścikowski, Edyta Połczyńska, Jan Skuratowicz, Witold Szulc, Jerzy Topolski, Lech Trzeciakowski, Magdalena Warkoczewska, Jan Wąsicki, Andrzej Wędzki, Barbara Zakrzewska-Nikiporczyk, Czesław Łuczak
8,0
Dzieje Poznani... Teresa Dohnalowa, Z...