Czarna Kura

2010-01-01
2010-01-01
Marek Skierkowski
Czarna Kura Grimuar Ezoteryka Okultyzm Magia

Czarna Kura - Mimo że tak naprawdę nie została przekazana napoleońskiemu żołnierzowi przez jego wybawcę(czyli mędrca z wnętrza piramidy), stanowi jeden z grimuarów, jakie zawierają w sobie efektywną magię.

Dzięki dialogom postaci oraz stylowi książki-miałam okazję zagłębiać się w jej lekturę, niczym młode dziecko w starą baśń podczas czytania. Styl o którym mowa,...

• Nie wiadomo skąd
  • Magia & Rytuały