Breakfast on Pluto

1998-05-28
angielski
Booker Shortlist obyczajowa irlandzka współczesna
Inne

Okładka książki Literatura na świecie nr 10-11/1997 (315-316): Irlandia John Banville, Ciarán Carson, Paul Durcan, Maria Dąbrowska-Partyka, Seamus Heaney, Magdalena Heydel, Jerzy Jarniewicz, Patrick Kavanagh, Michael Longley, Philip MacCann, Louis MacNeice, Derek Mahon, Patrick McCabe, John McGahern, Medbh McGuckian, Paul Muldoon, Flann O'Brien, Katarzyna Osińska, Glenn Patterson, Redakcja pisma Literatura na Świecie, Krystyna Rodowska, Wacław Sadkowski, Piotr Sommer
Ocena 5,0
Literatura na ... John Banville, Ciar...