Szczera prawda. Prędzej czy później

Okładka książki Szczera prawda. Prędzej czy później Lauren Brooke
Okładka książki Szczera prawda. Prędzej czy później
Lauren Brooke Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Heartland (tom 11-12) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Heartland (tom 11-12)
True Enough. Sooner or Later
Wydawnictwo Dolnośląskie
2013-08-02
2013-08-02
Donata Olejnik
konie heartland

"Konie to bardzo wrażliwe zwierzęta... Odczuwają tęsknotę, ból i przywiązanie. Być może w trochę inny sposób niż ludzie i nie potrafią wyrazić tego tak, jak my, ale można nauczyć się rozumieć ich przekaz. Po to właśnie jest Heartland."
Amy ma ciągle wyrzuty sumienia, albo że zaniedbuje potrzebujące konie i pracę z nimi jeżdżąc na zawody z Piorunem, albo że nie poświęca dość uwagi Piorunowi - swojemu koniowi, którego dostała od ojca. Ma idealnego konia, kochającego skoki, ale nie ćwicząc na nim cierpi i ona i koń. Jest rozdarta i decyzję, którą podjęła jest dramatyczna!
Mnóstwo emocji i zachowań opisanych zarówno ludzi jak i koni. Ja wylałam morze łez.

Według mnie ta książka niesie za sobą przesłanie. Po pierwsze że mimo wszystko ludzie nie zawsze się zmieniają, mimo naszych nadziei. Po drugie że nie wszystko da się pogodzić. I po trzecie że jeśli przed nami stoi jakaś decyzja którą musimy podjąć najlepiej kierować się tym co mówi nam serce oraz intuicja.
Serdecznie polecam <3

Serdecznie polecam <3