Z każdym nowym dniem. Obietnica

Lauren Brooke Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Heartland (tom 9-10) literatura dziecięca
Every New Day. Tomorrow's Promise
Heartland (tom 9-10)
literatura dziecięca
Donata Olejnik
konie heartland

Siwe plamki na śnieżnobiałej sierści, ciemnopopielata grzywa i srebrzysty ogon - taki prezent dostały siostry - nazywa się Letni Piorun!
Fantastycznie się to czyta!
Amy uczy się od Indian czegoś ważnego, czegoś co pomoże jej oczywiście w pracy z końmi. Drugi wątek to historia Daniela i jego dereszowatej klaczy Bursztynki - zwierzęcia całkowicie oddanemu człowiekowi....

Kolejna książka opowiadająca przygody Amy. Ta, według mnie, jest inna niż wszystkie. Jest bardzo smutna i daje do myślenia. Stawia pytanie, czy żeby zaimponować innym, możemy narażać naszych czworonożnych przyjaciół ? I że warto czasem posłuchać opinii ludzi znających się na koniach którzy patrzą na nasze poczynania z boku..

To jedna z moich ulubionych części.

Kocham ten cykl:)

• Chcę w prezencie