Wybacz i zapomnij

Okładka książki Wybacz i zapomnij Patricia Scanlan
Okładka książki Wybacz i zapomnij
Patricia Scanlan Wydawnictwo: Świat Książki Cykl: Debbie Adams (tom 1) literatura piękna
Debbie Adams (tom 1)
Forgive And Forget
Świat Książki
2014-06-25
2014-06-25
Hanna Kulczycka
Hanna Kulczycka

Książkę czytało się długo z powodu zbyt rozległych opisów przeżyć wewnętrznych bohaterów. Jednak trzeba przyznać autorce że opis sytuacji z różnych perspektyw był ciekawy. Jeśli chodzi o bohaterów to bym się skupiła na rodzinie Debbie Adams i ewentualnie na jej narzeczonym z rodziną (bardzo mało o nich wiemy),a pominęłabym całkowicie wątek jej szefowej. Polubiłam postacie z tej książki i sięgnę po kolejny tom mimo że po opisie z okładki wiem co się wydarzy.

Praktycznie brak akcji. Książka długa i bez zaskakującego, ciekawego zakończenia.

Hmm, recenzje zachwalające..no to sięgnęłam po pierwszą część trylogii. Przyznam, że nie jest to książką, którą mogę zaliczyć do ulubionych. Czytało się dosyć przyjemnie, czasem niektóre epizody były zaskakujące, inne totalnie rozczarowujące. Co kto lubi po prostu. W mój gust, trafiła w jakichś 70%, ale sięgnęłam po drugą część. Chcę wiedzieć co wydarzy się dalej..no i trzecią też przeczytam, w końcu to trylogia.
Dla mnie - książka do przeczytania na raz i odłożenia na półkę :)

1969

Książka fajna i bardzo ciekawa,ale stanowczo zbyt obszerna.
Dużo w niej nie potrzebnych przemyśleń bohaterów ,które po prostu przeskakiwałam. Dzięki temu,że sama ją sobie skróciłam powieść bardziej mi się spodobała.
Czy skuszę się jeszcze na przeczytanie kolejnego tomu?
Na dzień dzisiejszy mówię NIE ,ale zależeć to będzie od kolejnego nastawienia.

Książka fajna i bardzo ciekawa,ale stanowczo zbyt obszerna.
Czy skuszę się jeszcze na przeczytanie kolejnego tomu?
Na dzień dzisiejszy mówię NIE ,ale zależeć to będzie od kolejnego nastawienia.

Książka jest przyjemna, ale można zdenerwować się czasami na główną bohaterkę.

Książka jest przyjemna, ale można zdenerwować się czasami na główną bohaterkę.

Po ponad pięciuset stronach liczyłam na coś lepszego. Praktycznie zero akcji, przewidywalna. Szkoda czasu. Lepiej posprzątać w domu :)

Potężna księga a w niej nuda.
Dla mnie to po prostu bardzo gruba książka i nieciekawa.

Potężna księga a w niej nuda.
Dla mnie to po prostu bardzo gruba książka i nieciekawa.

bardzo mi się podobało. Szukam w księgarniach kolejnych części i okazuje się, że nie ma nigdzie :(

Książkę, mimo że jest obszerna, czyta się szybko i przyjemnie :)

Książkę, mimo że jest obszerna, czyta się szybko i przyjemnie :)

przeciętna, wieje nudą, zbyt długie opisy przemyśleń, brak akcji

przeciętna, wieje nudą, zbyt długie opisy przemyśleń, brak akcji

• Powieść obyczajowa
  • Wcześniej lub później
  • Obyczajowe
  • Przeczytane 2014
  • Ebooki-posiadam

Dodaj cytat z książki Wybacz i zapomnij