rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Czego się nie robi dla mężczyzny

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Znajdź książkę
 Zapchlony Kundel jest zakochany Zapchlony Kundel jest zakochany Proszę o okładkę z piętrowym czerwonym autobusem.
19 godz. temu
Najpiękniejsze okładki książek
Hwang S.M. "O kurze, która opuściła podwórze" Zauroczyła mnie ta okładka! Brawo dla Joanny Rusinek.
30 tyg. temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LISTOPAD 2020)
Wymienię/sprzedam  Vengeful. Mściwi  Przeklęci święci  Rewolucja według Ludwika #1  Ayuta tom 1
3 lata temu
Gra dla oczytanych
W czasie tych ustawicznych zamieszek królowie Blefusku często przez posłów swoich oskarżali nas o zbrodnie, jakbyśmy kardynalne pogwałcili przykazania naszego wielkiego proroka Lustroga, objawione w pięćdziesiątym czwartym rozdziale Brundrecalu (to jest ich Alkoranu), co jednak, myślę, jest tylko przekręceniem tekstu, którego słowa brzmią: ,,Wszyscy wierni tłuc będą jaja z...
3 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (marzec 2018)
Sprzedam książki z gatunku kryminał/horror/fantasy/post-apo. Wszystkie w bardzo dobrym stanie, raz czytane lub (wstyd przyznać) zupełnie nowe. 20zł/szt (przesyłka wliczona)  Dawca Dawca  Opowieści o pilocie Pirxie Opowieści o pilocie Pirxie
6 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (luty 2018)
Przepraszam, nie zauważyłam wątku z marca już poprawiam , dziękuje za zwrócenie uwagi ;)
6 lata temu
Pokazuje 6 z 25