rozwiń zwiń

Ringo Ame
2016-05-27
2016-05-27
9788394200787
manga seinen komedia siły nadprzyrodzone s-f postapo

Okładka książki Sherlock: Studium w różu Mark Gatiss, Jay., Steven Moffat
Ocena 7,9
Sherlock: Stud... Mark Gatiss, Jay., ...
Okładka książki Kulinarne Pojedynki - Shokugeki no Souma #1 Shun Saeki, Yuto Tsukuda
Ocena 7,6
Kulinarne Poje... Shun Saeki, Yuto Ts...

Na początku ciężko mi się ją czytało, bo nie wiedziałam co się dzieje. Jednak później się trochę rozjaśniło. Manga dobra, jednak nie porywająca.

Manga totalnie o niczym.

Manga totalnie o niczym.

Dno dna na dnie zaklęte. Nie warto inwestować w to pieniądze. Kupiłam ją w Empiku i już następnego dnia sprzedałam za pięć złotych. Bohaterowie są nudni, fabuła się nie klei i nie ma sensu, a świat przedstawiony wygląda, jakby ktoś próbował połączyć nieudolnie Doktora Stone'a z The Walking Dead

Piękna kreska. Lekka manga, dzięki której możemy przenieść się w zwariowany kolorowy świat wykreowanej przez autora Japonii. Bohaterowie dynamiczni i spontaniczni. Manga z motywem podróży z elementami humorystycznymi. Bardzo dobra dla odskoczni od cięższych fabularne mang i powieści :)

Polecam. Jednak czy kolejny tom ujrzy światło dzienne jest nie wiadome.

Polecam. Jednak czy kolejny tom ujrzy światło dzienne jest nie wiadome.

Nie wiem do końca o co tu chodziło ale kreska ładna a ich beztroskość przypominała mi Piotrusia Pana.

Dodaj cytat z książki Ayuta tom 1