The Wrath of the Gods (John Plantagenet Trilogy Book 3

Durovernum Press
powieść historyczna
angielski

Na półkach: , , , , ,

„Dlatego, że mam dla niego przyjaźń. Dlatego, że go podziwiam. Dlatego, że znałem go, gdy był małym chłopcem, przesuwanym z miejsca na miejsce, lekceważonym i przez większość czasu zapomnianym, pozostającym w cieniu innych. Wtedy jego los wzbudził moje współczucie, choć nigdy mu tego nie powiedziałem. Dlatego, że patrzyłem, jak dorastał, stawał się mężczyzną, jak walczył,...

• Historia Anglii i Wielkiej Brytanii
  • Powieść biograficzna