Fotograf Fotografia Prawo

Inicjał
prawo autorskie fotografia
biznes, finanse
prawo autorskie fotografia

W dobie, kiedy fotografować może absolutnie każdy czym popadnie bez zastanowienia (i o zgrozo, każdy to robi), kiedy również bez zastanowienia fotografuje się wszystko i wszystkich a później owe fotografie (również bez chwili zastanowienia) są publikowane na różnych portalach społecznościowych, warto czasem chwilę się zastanowić, czy aby nie łamie się prawa. Na co dzień...

• Fotografia i okolice
  • Chcę w prezencie/poszukuję