Rozmowy z głuchym psem

Okładka książki Rozmowy z głuchym psem
Darek Foks Wydawnictwo: Dom Literatury w Łodzi, Stowarzyszenie Pisarzy Polskich oddział w Łodzi Seria: Białe kruki, czarne owce poezja
poezja
Białe kruki, czarne owce
Dom Literatury w Łodzi, Stowarzyszenie Pisarzy Polskich oddział w Łodzi
2013-01-01
2013-01-01
Inne

Okładka książki Pismo. Magazyn opinii, nr 5 (41) / maj 2021 Jon Lee Anderson, Dorota Borodaj, Agnieszka Bryc, Darek Foks, Karol Grygoruk, GIEDRÈ KAZLAUSKAITÉ, Marta Klimowicz, Zuzanna Kowalczyk, Jakub Małecki, Ania Morawiec, Kacper Pobłocki, Marieke Lucas Rijneveld, Adam Robiński, Mateusz Roesler, Bartek Sabela, Małgorzata Smolak, Marcin Wicha, Agnieszka Wolny-Hamkało, Julia Zabrodzka
Ocena 7,5
Pismo. Magazyn... Jon Lee Anderson, D...
Okładka książki Pismo. Magazyn opinii, nr 9 (21) / wrzesień 2019 Jon Lee Anderson, Karolina Bednarz, Lisa Brennan-Jobs, Anna Cieplak, Zosia Dzierżawska, Darek Foks, Karol Grygoruk, Jarosław Kociszewski, Zuzanna Kowalczyk, Samuel Kretes, Karolina Lewestam, Mateusz Matuszczak, Artur Rojek, Krzysztof Siwczyk, Filip Springer, Izabela Szymańska, Marcin Wicha, Urszula Zajączkowska
Ocena 8,5
Pismo. Magazyn... Jon Lee Anderson, K...

Z tradycyjnego punktu widzenia trudno nazwać tę pisaną na biało prozę wierszami, ale właśnie takie wiersze lubię. Cóż poradzę?

zawsze jak czytam foksa to zajmuje mi to plus minus pół godziny, w tym przypadku zajęło mi pięć minut

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie
Czy z Darka Foksa coś jeszcze będzie?

(Literacko oczywiście.)

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie
Czy z Darka Foksa coś jeszcze będzie?

(Literacko oczywiście.)

Grafomania w najczystszej postaci

Grafomania w najczystszej postaci

Dodaj cytat z książki Rozmowy z głuchym psem