Przez 10 minut

Feeria
Per Dieci Minuti
literatura piękna
Elżbieta Derelkowska

może jakiś pomysł był, ale słabo przestawiony . dobry cytat: "Do środka albo na zewnątrz. jeśli stoi w bramie, blokuje mi ruch!"

Bardzo podoba mi się pomysł gry w 10 minut! Nauka czegoś nowego, przełamywanie barier, wychodzenie że swojej strefy konfortu. Świetny sposób na urozmaicenie życia, szczególnie przy depresji, czy po rozstaniu jak u bohaterki. Polubiłam główną bohaterkę, przesympatycznego Ato oraz oczywiście ciocie Pierę;) polecam serdecznie.

2028

Sama opowieść jakoś szczególnie mnie nie porwała, ale pomysł gry w dziesięć minut jest znakomity!

Jestem tą książką zauroczona. Może nie jest dla mnie mega rewelacyjna, ale bardzo dobra. Czyta się lekko i przyjemnie.
Tym razem stawiam na cytaty, nie na opis fabuły ;) Czytałam i co chwila zaznaczałam co ciekawsze cytaty ;) Znalazłam ich w niej całe mnóstwo! To niektóre z nich:

"Znasz to, kiedy twoje życie wydaje ci się, owszem, twoje, ale bez ciebie?...
- No pewnie....

Książka jest świetna ;).
Pomaga odnaleźć siebie i uporać się z depresją czy chociażby kiepskim humorem.
Myślę, że każdy psycholog powinien proponować takie rozwiązania dal swoich pacjentów.
Ja zamierzam wdrążyć to w swoje życie ;).

Uff, było ciężko!

To chyba moja najsłabsza opinia, jaką zamieszczam na tym portalu. Kompletnie nic z tej powieści mnie nie zainteresowało. Czytając krótkie streszczenie dałam się nabrać, że ta książka mnie uszczęśliwi. Główna bohaterka nijaka, inni bohaterowie bardzo nudni (jak i cała fabuła). Jestem rozczarowana, chyba powinnam ją odłożyć po tytułowych 10 minutach...

Chiara znalazła się w ślepym zaułku - Mąż ją zostawił, Rubrykę zamknęli, Dom zostawiła, bo w remoncie... Słowem - świat runął. Ale jej doktor zaproponowała Chiarze grę w 10 minut - każdego dnia ma poświęcić tyle czasu na zrobienie czegoś, czego w życiu nie zrobiła. Choć opornie jej to idzie, to Chiara to robi, a ta książka to jej dziennik z miesiąca takiej gry. Widzimy w...

Książka może podnieść samopoczucie osobą, które przechodzą kryzys, załamanie świata. Czyta się z przyjemnością, czuć rosnącą poprawę samopoczucia głównej bohaterki. Daje nadzieję wszystkim, że jest lepsze jutro.

Ksiazka ciekawa,aczkolwiek niezbyt wciagajaca. Jedyne co mnie bardzo zainteresowalo, to wlasnie gra ,,w 10 minut,, uwazam ze kazdy z nas powinien w nia grac bez wzgledu na to czy nasze zycie sie diametralnie zmienilo czy nie. To wlasnie szansa na to aby stalo sie ciekawsze.

Mi jako młodej osobie w tej książce podobała się zabawa w 10 minut, że można robić codziennie coś nowego a nie tkwić tylko w rutynie. Ciężko za to było mi czytać o kobiecie,która była już starsza po 30, o jej problemach z Bożym Narodzeniem a co najważniejsze z jej mężem. Po prostu jakoś nie bardzo mnie przyciągnęła, ale może to po prostu dlatego, że jestem młoda i nie...

Dyskusje

• E-book