Obietnica gwiezdnego pyłu

Świat Książki
2013-11-06
2013-11-06
Dominika Lewandowska-Rodak

Bardzo poruszająca. O miłości, poświęceniu, konflikcie I nadzieju. Znów zryczałam się ją głupia 😅🤣
50/52

Przeglądając książki na półce w bibliotece, w poszukiwaniu czegoś, co mogłoby mnie zainteresować, natrafiłam na "Obietnicę gwiezdnego pyłu". Nie zatrzymałabym się na tej książce dłużej, gdyby nie to, że okładka wydawała mi się bardzo znajoma. Nagle przypomniało mi się, że miałam tę książkę na liście do przeczytania, ale zupełnie zapomniałam o czym miałaby być ta historia....

1924

Niektóre historie nie potrzebują zawiłej intrygi, wielu bohaterów, mrocznych tajemnic i przerażających czarnych charakterów o pokręconych umysłach, żeby chwycić za serce, zatrzymać je na moment i pomylić jego rytm. "Obietnica gwiezdnego pyłu" wymusza na czytelniku, by się na moment...

Piękna książka. Bardzo emocjonalna. Choć domyślałam się tego jak się skończy, to z wielką przyjemnością ją przeczytałam.

Czytana cztery lata temu, pamiętam do dziś każdy szczegół. Zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Jest smutna, przejmująca, rozrywa serce, które nie wie, za kim ma stanąć i komu kibicować. Naprawdę ciężko ją zapomnieć.

To piękna, choć dramatyczna historia... Książka jest rewelacyjna i ciężko się od niej oderwać

Książka wciągnęła mnie już od pierwszej strony. Czyta się szybko, bo historia w niej zawarta jest bardzo przejmująca. Nie mogłam się od niej oderwać, czytałam w każdej wolnej chwili.

Wyjątkowa książka o miłości i o walce o to co właściwe. Wzrusza do łez , trzymając w napięciu.

Przepiękna i wzruszająca historia o miłości i walce o prawo do życia dziecka. Główny bohater staje przed bardzo trudna decyzja i niestety jego sprawa staje się bardzo znana, mężczyzna nie ma wsparcia w matce, która nie zgadza się z jego decyzja. Jest to ciężka książka, mimo to bardzo polecam, zapada w pamięć.

Wspaniała, wzruszająca, bardzo polecam

1 051