Obietnica gwiezdnego pyłu

Świat Książki
The promise of stardust
literatura piękna
Dominika Lewandowska-Rodak

Piękna książka. Bardzo emocjonalna. Choć domyślałam się tego jak się skończy, to z wielką przyjemnością ją przeczytałam.

Czytana cztery lata temu, pamiętam do dziś każdy szczegół. Zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Jest smutna, przejmująca, rozrywa serce, które nie wie, za kim ma stanąć i komu kibicować. Naprawdę ciężko ją zapomnieć.

To piękna, choć dramatyczna historia... Książka jest rewelacyjna i ciężko się od niej oderwać

Książka wciągnęła mnie już od pierwszej strony. Czyta się szybko, bo historia w niej zawarta jest bardzo przejmująca. Nie mogłam się od niej oderwać, czytałam w każdej wolnej chwili.

Wyjątkowa książka o miłości i o walce o to co właściwe. Wzrusza do łez , trzymając w napięciu.

Przepiękna i wzruszająca historia o miłości i walce o prawo do życia dziecka. Główny bohater staje przed bardzo trudna decyzja i niestety jego sprawa staje się bardzo znana, mężczyzna nie ma wsparcia w matce, która nie zgadza się z jego decyzja. Jest to ciężka książka, mimo to bardzo polecam, zapada w pamięć.

Wspaniała, wzruszająca, bardzo polecam

Na półkach: , , , , , ,

To jest powieść, która czyta się raczej długo.
To raczej względne, ale warto nieśpiesznie ją czytać.
Warto, bo to powieść, która porusza, wzrusza, czasami powoduje, że jesteś przytłoczony cierpieniem bohatera, ale koniec końców podnosi cię na duchu.
To niesamowite, jak tak książka wydaje się lekka, subtelna, mimo że opowiada o sprawach ciężkich i przykrych.
Ode mnie...

Przepiękna historia o miłości silniejszej niż śmierć. Wzruszająca opowieść o walce z przeciwnościami losu, w tym nawet z najbliższymi, z rodziną. No cóż czasem tak bywa, że dążąc do celu ranimy bliskie sobie osoby, ale jest to konieczne, aby zachować własne ja.
Serdecznie polecam.

Książkę czyta się świetnie. Daje do myślenia i pozostaje w pamięci na długo, przy tym nie jest ciężka. Polecam.

Dyskusje

1 038