Opowiem ci, mamo, co robią pająki

Marcin BrykczyńskiDaniel de Latour Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Seria: Opowiem Ci mamo literatura dziecięca
Nasza Księgarnia
Daniel de Latour zgadywanki opowiadania dziecko
literatura dziecięca
Opowiem Ci mamo
Daniel de Latour zgadywanki opowiadania dziecko

Oficjalne recenzje i

W sieci szczegółów

[ 11 ] Link do recenzji

Książka należy do serii Opowiem Ci mamo. Jest dużego formatu z twardymi stronami. Niemal w całości są to bogato ilustrowane karty, z małą ilością wierszowanego teksu. Książka ma zachęcać i uczyć opowiadania przez same dzieciaki. Ilustracje są na tyle szczegółowe, że podczas każdego „czytania” możemy znaleźć nowe elementy i zbudować nową historię, dzięki czemu rozwijamy...

Pająki dla niektórych mogą wydawać się straszne, jednak ta książka pozwala spojrzeć na te owady zupełnie z innej perspektywy. Świetnie się sprawdzi dla dzieci które panicznie boją się pajęczaków. Książka oprócz uroczej oprawy graficznej ma walory edukacyjne, rozwija spostrzegawczość i umiejętność opowiadania. Dzięki twardym kartką i zaokrąglonymi rogami jest bezpieczna...

Nie ma lepszej książki, żeby opowiedzieć najmłodszym o pająkach!\

Dzięki tej książce dziecko zupełnie zmieni podejście do owadów – jeśli kiedykolwiek się ich bało – przestanie. Super ilustracje dzięki którym dziecko nie będzie w stanie przestać jej przeglądać. Dodatkowo wciągające zadania i opowiadania. Na pewno szybko nie odłoży jej na półkę a i bardzo chętnie do niej wielokrotnie powróci. Polecam!

Ciekawa i interesująca - to doskonałe przymiotniki by nazwać całą serię "Opowiem Ci mamo" ten tom jest dowodem na to że przy czytaniu książeczki twój maluch może również się doskonale przy tym bawić i poznawać otaczający go świat.

Książka, która posiada piękne ilustracje oraz ciekawe zagadki. Uczy i ćwiczy spostrzegawczość, przy tej pozycji fantastycznie spędzisz czas z swoim dzieckiem.

Na początku byłem sceptycznie do niej nastawiony, przez moją niechęć do tych ośmionożnych stworzeń, jednak książka potrafi pokazać te zwierzęta z całkiem przyjemnej strony.

Wszelkiego rodzaju „robale” nie należą do moich ulubionych zwierząt. Nie znam jednak dziecka, którego nie zainteresował choć na moment ich świat. Kolejna z serii „opowiem Ci mamo..” z zabawnymi rysunkami Daniela de Latoura, pozwoli nam nieco zbliżyć się do „wielonogich” bohaterów. Książka aktywizuje nie tylko dzieci ale również dorosłych. Krótkie wierszyki zachęcają do...

Książka pełna kolorowych ilustracji, mnóstwa detali, do tego rymowanki, zagadki. Książka do czytania i oglądania przez długi czas- ma kartonowe strony (jak inne części z serii które mamy) i dobrze znosi zabawy mojego małego czytelnika :)

Książka z serii, które bardzo pobudzają wyobraźnię dzieci. Jestem zadowolony z zakupu

• Dla dzieci
  • 2014
  • Biblioteka
  • Książki dzieci
  • Picturebook
  • Chcę w prezencie
  • 2020
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Opowiem ci, mamo, co robią pająki