Kup teraz - 11 ofert w cenie od 24.53 zł do 31.47 zł

Opowiem ci, mamo, co robią koty

Nikola Kucharska Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Seria: Opowiem Ci mamo interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Nasza Księgarnia
literatura polska Nikola Kucharska Joanna Wajs
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Opowiem Ci mamo
literatura polska Nikola Kucharska Joanna Wajs

Graficzka Nikola Kucharska jest zapewne doskonale znana wszystkim właścicielom dzieci. Od kilku dobrych lat tworzy bajecznie kolorowe książeczki dla narybku, takie tekturowe, z olbrzymimi rysunkami i olbrzymią ilością szczegółów. Każda kolejna ilustracja – a jest ich z reguły kilkanaście – przynosi nowe detale z życia bohaterów, odsłania kolejne ich przygody.

Nie inaczej...

Książka należy do serii Opowiem Ci mamo. Jest dużego formatu z twardymi stronami. Niemal w całości są to bogato ilustrowane karty, z małą ilością wierszowanego teksu. Książka ma zachęcać i uczyć opowiadania przez same dzieciaki. Ilustracje są na tyle szczegółowe, że podczas każdego „czytania” możemy znaleźć nowe elementy i zbudować nową historię, dzięki czemu rozwijamy...

Gbur to typowy rozpieszczany kocur, którego życie toczy się od miski do kanapy. Jego właściciele martwią się o swojego grubaska, więc postanawiają adoptować Żabkę, rudą kotkę ze schroniska która wprowadzi nową energię do domu Gbura. Poznamy również spore grono ich kocich przyjaciół. W książce poza zabawnymi ilustracjami autorka przygotowala dla najmłodszych czytelników...

Świetna książka o życiu kotów, którą można nawet uznać za encyklopedię! Fajne zagadki i świetne ilustracje, a wszystko dla najmłodszych.

Opowiem Ci mamo: co robią koty to książka niezwykła. Łączy w sobie bowiem wiele elementów. Zabawna historia, która rozśmieszy zarówno malca jak i jego czytającego rodzica. Dziecko pozna też koty i ich zwyczaje, a także poćwiczy swoją spostrzegawczość rozwiązując zawarte w książce zadania. Poza tym świetne wydanie – duży format i kartonowe strony oraz wspaniałe ilustracje...

Ciekawa i interesująca - to doskonałe przymiotniki by nazwać całą serię "Opowiem Ci mamo" ten tom jest dowodem na to że przy czytaniu książeczki twój maluch może również się doskonale przy tym bawić i poznawać otaczający go świat.

Kocia encyklopedia, dzięki której Twoje dziecko pozna świat zwierząt oraz będzie ćwiczyć spostrzegawczość poprzez wyszukiwanie szczegółów. Gorąco polecam.!

Świetna książka, dla najmłodszych miłośników kotów, ale też dla tych trochę straszych. Potrafi zaciekawić i bawić jednocześnie.

Jeśli w Twoim domu mieszka kot, bądź Twoje dziecko marzy o włochatym przyjacielu w waszym domu nie może zabraknąć tej książki. Już najmłodsze pociechy pokochają kota Gbura, jego rodzinę i nową towarzyszkę Żabkę. Szczegółowe ilustracje są bardzo wyraźne i przejrzyste więc młodsi czytelnicy mogą wodzić palcem po grubych książkowych stronach i ćwiczyć swoją spostrzegawczość. a...

Świetna historia grubego kota, a przy okazji kompendium wiedzy dla małego miłośnika domowych futrzaków :)

• Dla dzieci
  • 2016
  • Dzieci
  • Do biblioteki
  • Dziecięce

Dodaj cytat z książki Opowiem ci, mamo, co robią koty