Daleko od Nowego Jorku

Diana Palmer Wydawnictwo: Harlequin Seria: New York Times Bestselling Authors: Romans literatura obyczajowa, romans
Champagne Girl. Passion Flower
Natalia Kamińska-Matysiak, Elżbieta Ziewiec
New York Times Bestselling Authors: Romans
praca opiekun przyszłość romans miłość propozycja podróż

dialogi na poziomie siedmiolatka

Ale,to była słaba i nudna książka.Tak,mnie wymęczyła.Że muszę odpocząć od takich "dzieł".
Pierwsze opowiadanie,dno i wodorosty.Główna bohaterka zachowuję się jak 13 latka,ale nie to złe porównanie.Nastolatki są od niej mądrzejsze.
Druga historia,ciut lepsza.Ale,tylko to ją ratuję,że były ciekawostki na temat Teksasu.
Bohaterka,dla mnie to jakaś dewota i tyle.
A pani...

"Daleko od Nowego Jorku" to dwa stare harlequiny "Buntowniczka" i "Ukryte pragnienia". Typowe dla Diany Palmer. Lepiej poszukać ciekawszej lektury.

Naprawdę polecam książki tej autorki. Jeśli chcesz sięgnąć po coś lekkiego i przyjemnego po ciężkim dniu w pracy, a potem w domu z dziećmi... To jest coś idealnego

2089

Sięgając po tą książkę, nie spodziewałam się zbyt wiele. Ot, Texas, gorący kowboje, bydło i zwykły romans. Coś, przy czym można odpocząć. Naprawdę nie myśleć. Jednak teksty mnie powaliły. Tanie, bezbarwne, prawie jak gdyby pisała je nastolatka. Przykład jeden z chyba tysiąca... Mężczyzna zdążył poprosić o rękę dziewczynę, ona się zastanawia, oglądają bydło i oto ich...

Uwielbiam jej książki- on gbur ona próbuje go przekonać do miłości a na końcu dramatyczne rozstanie i wspaniały powrót do siebie- tego w życiu prawdziwym nie znajdziesz ale czytając możesz chociaż przez chwilę stać się w marzeniach główną bohaterką

Ranczer i dziewczyna z miasta.
Jennifer szuka jakiejkolwiek pracy, gdyż po ciężkiej chorobie straciła atrakcyjna posadę dekoratorki wnętrz w znanej nowojorskiej firmie i została prawie bez środków do życia. Przez przypadek poznaje młodego teksańczyka, który proponuje jej pracę gospodyni i sekretarki na ranczu. Prowadzi je wraz ze starszym bratem, człowiekiem, który- jak...

• Harlequin
  • Diana Palmer