Make Me, Sir

Okładka książki Make Me, Sir Cherise Sinclair
Okładka książki Make Me, Sir
Cherise Sinclair Wydawnictwo: L&L Cykl: Masters of the Shadowlands (tom 5) literatura piękna
Masters of the Shadowlands (tom 5)
L&L
2011-02-02
2011-02-02

W całym kraju, z wielu klubów BDSM regularnie znikają uległe. Porywacze nie kuszą się jednak na pierwsze lepsze dziewczyny: porywają tylko te, które stanowią dla dominatorów wyzwanie, te, które nie boją się od czasu do czasu odpyskować lub złamać kilka zasad.
Gdy przyjaciółka Gabrielle znika, ta stara się zrobić wszystko by tylko jej pomóc. Gabi zgłasza się do FBI i zostaje swojego rodzaju "przynętą" na porywacza. Zostaje przypisana do klubu Shadowlands, gdzie trafia pod skrzydła Mistrza Marcusa - konserwatywnego prawnika, który nie przepada za pyskatymi uległymi. Zadaniem Gabi jest przyciągnięcie uwagi porywacza i doprowadzenia do niego FBI, lecz żeby przyciągnąć jego uwagę Gabi musi źle się zachowywać, czym testuje cierpliwość Marcusa, który o jej zadaniu nie ma bladego pojęcia: dla niego to po prostu zwykła dziewczyna, która chce więcej dowiedzieć się o stylu życia, jakim jest BDSM.
Mistrz Marcus nie raz zostaje zaskoczony zachowaniem dziewczyny: w jednej sekundzie jest spokojna i uległa, by w następnej rzucić w niego jednym ze swoich wymyślnych przezwisk. Marcus czuje, że coś tu się nie zgadza i nie spocznie do póki nie dowie się co.
Co się stanie, gdy prawda wyjdzie na jaw? Czy porywacz złapie przynętę? I wreszcie, czy Marcus i Gabi poznają się w swoich uczuciach? Czy połączy ich coś więcej niż relacja pan-podwładna?
Bardzo ciekawy pomysł na fabułę, nie jest to jednak najlepsza książka z serii. No i Marcus? - nie, dziękuję. Wolałam Dana, Z, a nawet Nolana ;) Normalnie dałabym 5 gwiazdek, ale daję dodatkową za to, że mogłam dowiedzieć się o dalszych losach Z i Jessici, czyli pary z pierwszej książki z serii. ;)

• Po angielsku
  • PocketBook