Niebezpieczna gra

Body Contact
literatura obyczajowa, romans
Lena Perl
podstęp wyspa porwanie miłość namiętność

Tradycyjny romans zakończony happyendem, ale nie tylko.
Książka jest naprawdę dobra, po za dużą dawką romansów, książka nafaszerowana jest sporą dawką przygody.
Stale trzyma w napięciu i dużo się dzieje.
Polecam

Jak dla Mnie Prosta lekka bez owijania w bawełnę historia :)
Czyta się migiem! Naprawdę miłe przewietrzenie umysłu, pomijam już pewne niezgodności bo książkę czyta się na prawdę bez żadnych nonsensów.
Polecam na długie podróże =)

Książka na jeden wieczór, a ja czytałam ja kilka dni. Za pierwszym podejściem jakos mnie do niej nie ciągnelo. Ale za drugim juz ja skonczylam. Szybko sie ja czyta bo jest cienka.

CZY ZGODZISZ SIĘ ZOSTAĆ MOJĄ PRZYNĘTĄ?

Maddie jest szefową agencji Stana Winstona i jej zadaniem jest przede wszystkim dbanie o bezpieczeństwo innych. Jedną z osób, które są oddane pod jej opiekę jest Dawn- córka jej szefa. Któregoś jednak dnia córka Winstona usypia Maddie i ucieka. Kiedy Maddie przerażona całą zaistniałą sytuacją dowiaduje się, że jest ona więziona przez...

Bardzo dobrze napisana książka z gatunku powieści sensacyjnej z wątkiem erotycznym w tle.Maddie jest szefową agencji Stana Wilsona i dba o bezpieczeństwo jego i jego ludzi,a zwłaszcza córki Dawn.Kiedy dziewczyna ucieka usypiając Maddie,ta prosi o pomoc w odnalezieniu jej swojego kolegę po fachu,Jacka.Gdy okazuje się,że dziewczyna jest więziona na Wyspie Orchidei przez...

Jak na biblioteczkę Faktu, spodziewałam się czegoś gorszego... trochę romansu, trochę przygody - da się przeżyć!

Pozycja lekka, łatwa i przyjemna.

Myślę że ta książka jest godna polecenia. Historia ciekawa, kilka scen erotycznych, ciągle coś się dzieje, niestety rozczarowało mnie samo zakończenie. Tak jakby Autorka siekierką odcięła, przygodę która tak na prawdę zapowiadała się ciekawie, niemniej polecam,,, :)

• 2014
  • Harlequin
  • Dom
  • Legimi
  • Literatura erotyczna
  • Chcę mieć
  • Romanse
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Niebezpieczna gra