Chłopiec z łyżwami

Okładka książki Chłopiec z łyżwami
Jurij Jakowlew Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Seria: Seria z Zebrą literatura dziecięca
48 str. 48 min.
literatura dziecięca
Seria z Zebrą
Nasza Księgarnia
1965-09-01
1965-09-01
48 min.

Okładka książki Walc z kukułką Taken Alimkułow, Natalia Baranskaja, Mussa Batczajew, Kir Bułyczow, Anatol Czernousow, Jarosław Gołowanow, Fazil Iskander, Jurij Jakowlew, Uładzimir Karatkiewicz, Jurij Rytcheu, Wasilij Szukszyn, Piotr Wielgin, Wiera Zabiałowa, Ilia Zwieriew, Oleg Żdan
Ocena 7,0
Walc z kukułką Taken Alimkułow, Na...
Okładka książki Sen błękitny, pomarańczowy... Agasi Ajwazjan, Władimir Amlinskij, Walentina Barmiczewa, Andrzej Bitow, Nikołaj Dimczewskij, Nodar Dumbadze, Iwan Fiedosiejew, Anatolij Gienatullin, Fazil Iskander, Jurij Jakowlew, Anatolij Kim, Anatol Kudrawec, Anatolij Kurczatkin, Oleg Kuwajew, Wasilij Lebiediew, Witalij Masłow, Hrant Matewosjan, Piotr Mieżyricki, Jurij Nagibin, Choca Namsarajew, Wiera Panowa, Timur Pułatow, Mykolas Sluckis, Siergiej Smirnow, Władimir Sołouchin, Wasilij Szukszyn, Edward Szym, Wiktoria Tokariewa, Juri Tuulik
Ocena 7,0
Sen błękitny, ... Agasi Ajwazjan, Wła...