Poetki przełomu XIX i XX wieku. Antologia

Okładka książki Poetki przełomu XIX i XX wieku. Antologia
Franciszka ArnsztajnowaMaria Czerkawska Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu w Białymstoku poezja
poezja
Wydawnictwo Uniwersytetu w Białymstoku
2000-01-01
2000-01-01
poezja Młoda Polska kobiety w literaturze

Patronaty LC

Okładka książki Na jagody Maria Konopnicka, Katarzyna Minasowicz
Ocena 6,1
Na jagody Maria Konopnicka, K...
Okładka książki Proszę państwa, oto miś. Najpiękniejsze wiersze dla dzieci Jan Brzechwa, Aleksander Fredro, Stanisław Jachowicz, Maria Konopnicka, Urszula Kozłowska, Julian Tuwim
Ocena 7,5
Proszę państwa... Jan Brzechwa, Aleks...
Okładka książki Zabawianki Agnieszka Frączek, Danuta Gellnerowa, Maria Konopnicka, Joanna Papuzińska, Marcin Przewoźniak, Małgorzata Strzałkowska, Julian Tuwim
Ocena 9,7
Zabawianki Agnieszka Frączek,&...
Okładka książki Wybór nowel Maria Konopnicka, Bolesław Prus, Henryk Sienkiewicz
Ocena 7,7
Wybór nowel Maria Konopnicka, B...

Mogą Ciebie zainteresować

Dodaj cytat z książki Poetki przełomu XIX i XX wieku. Antologia