Sukienka ze spadochronu

Monika Białkowska Wydawnictwo: Hajdasz Production literatura piękna
Hajdasz Production
literatura piękna
2013-01-01

Idealna na leniwe czytanie w ogrodzie

Filip jest typowym mieszczuchem. Lubi Warszawę, w której mieszka. Nie dlatego, że jest piękna, nie dlatego, że ma swoje tajemnice. Dlatego, że jest dużą metropolią, w której można robić karierę. Na tym mu właśnie zależy. na karierze reportera. Pracuje w gazecie, dostaje całkiem dobrą wierszówkę, żyje sobie w dobrych, cieplarnianych warunkach. Jest młody, przystojny, kobiety...

Dyskusje

• 2013
  • Posiadam - wersja papierowa
  • 2020
  • Białkowska Monika
  • Moja biblioteczka
  • Wakacje 2014

Dodaj cytat z książki Sukienka ze spadochronu