Dyskusje o książce Przebudzenie

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
52 książki w 2019 roku :)
Fajnie było by jakby LC pokazało jakie były efekty wyzwania
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Czerwiec 2017 )
 Miasteczko Salem Miasteczko Salem  Martwa strefa Martwa strefa W końcu dorwałem :-)
6 lata temu
Wymienię/sprzedam (marzec 2016)
Sprzedam (do każdej ceny są już wliczone koszty wysyłki!): Mrok. Powrót o zmierzchu. Uwięzieni - 15 zł NOWA! Rafael Bielecki: Pół sensu bezsensu - 25 zł Lalkarz: Odrzucenie - 25 zł Krew Aniołów - 23 zł 52 powody dla których nienawidzę mojego ojca - 15 zł Magia - 12 zł W cieniu klątwy - 15 zł NOWA! Mroczny płomień - 15 zł NOWA! Nieposkromieni - 15 zł...
31945
8 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wpożyczyliśmy (grudzień 2015)
Oj tak - jeszcze nigdy nie miałam problemu, co czytać, tylko zawsze czasu za mało. Przydałoby się bardzo kilka dodatkowych godzin:) Pozdrawiam i życzę w Nowym Roku samych dobrych -dla nas-książek i rozciągliwego czasu;)
8 lata temu
Poszukuję książek (IV kwartał 2015)
Kupię!  Mechaniczny anioł Mechaniczny anioł
8 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wpożyczyliśmy (listopad 2015)
Przez listopad przybyło mi:  Zanim się pojawiłeś Zanim się pojawiłeś  Analfabetka, która potrafiła liczyć Analfabetka, która potrafiła liczyć  Zeszyt do bazgrania dla tych, którzy nudzą się w pracy
Pokazuje 6 z 22
Zobacz kolejne