Największy w historii sekret robienia pieniędzy

Należę do osób, które jak już zaczną coś czytać, to muszą dokończyć. Tylko i wyłącznie dlatego dotrwałam do końca. Po przeczytaniu dwóch pierwszych stron można z bardzo wysoką dokładnością przewidzieć każdą kolejną. Całość można streścić w jednym zdaniu - dawaj, a otrzymasz. Autor jest niewątpliwie mistrzem eufemizmów, bo te trzy wyrazy potrafił rozciągnąć na 85 stron. Nie warto poświęcić nawet tych dwóch godzin na przeczytanie tej książki. Można w tym czasie zrobić wiele bardziej pożytecznych rzeczy; posprzątać, rozmrozić lodówkę, czy pozamiatać piasek w piaskownicy.

To moja druga przeczytana książka (e-book) tego autora i jak to w książkach amerykańskich autorów bywa co chwila jest reklama swoich produktów albo produktów lub stron znajomych, ale może to na tym polega. Książka dotyczy sekretu robienia pieniędzy i choć autor przekonuje, że aby coś otrzymać należy dać to co samemu się pragnie komuś innemu to mi się akurat wydaje, że działa tu polecanie siebie nawzajem (swoich produktów) i interes się kręci. Uczynić to należy szczerze, bezinteresownie, obficie i bez oczekiwania natychmiastowej nagrody, a wtedy wszechświat wynagrodzi nas wielokrotnie. Autor jest podobno osobą, która pisze hipnotyczne książki, ale do mnie jakoś one nie przemawiają i powiem szczerze nie rozumiem fenomenu Joe Vitale'go.

• 9 - Biblioteczka E-booków
  • 1 - Posiadam e-book
  • Biznes
  • Biznes/rozwój
  • 🏠 Home Library

Dodaj cytat z książki Największy w historii sekret robienia pieniędzy