Szczęście to nie przypadek

John D. KrumbolzAl S. Levin Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Luck Is No Accident: Making the Most of Happenstance in Your Life and Career
9788374891905
Piotr Bucki
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
psychologia rozwój osobisty techniki motywacyjne
Luck Is No Accident: Making the Most of Happenstance in Your Life and Career
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
9788374891905
Piotr Bucki
psychologia rozwój osobisty techniki motywacyjne

"Szczęście to nie przypadek" to książeczka niewielkich rozmiarów, której głównym zadaniem jest "nauczyć" czytelnika, czy też udowodnić mu, że szczęście nie jest przypadkowe. A przez naukę o szczęściu przeprowadza nas dziesięć rozdziałów, których tytuły idealnie streszczają ich treść. A zatem, żeby pomóc swemu szczęściu należy:
- wykorzystać każde niezaplanowane zdarzenie,
-...

idealnie do tej pozycji pasuje cytat,,Pamietajz e nie ma sytuacji ebz wyjścia,kiedy Bóg drzwi zamyka to otwiera okno,ksiązke pozyczylam od koelzanki a potem sama kupiam,ksiazka trafiła w moje rece w niezbyt doskonalym momencie mojego zycia kiedy to musialam sie pogodzic z faktemz e moje plany zawodowe maja sie nijak do realiów i czeka mnie załamanie.Jednakze znalazlam inne...

Pokrzepiająca lektura:) naprawdę nie trzeba mieć planów na życie w wieku lat 18, by mieć satysfakcjonujące życie zawodowe; nieco irytujące są propagandowe historie ludzkie potwierdzające słuszność głoszonych teorii, ale niestety taka już amerykańska maniera. W sumie – warto spędzić z tą książką kilka godzin, choćby po to, by pozbyć się poczucia winy wynikającego z faktu, iż...

• 2014
  • 2015
  • Z polecenia
  • Przeczytane 2013 (68)
  • Biblo
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Szczęście to nie przypadek