Sekrety przeszłości

Harlequin
2013-10-11
2013-10-11
Kornelia Zygmunt
harlequin romans sekrety rodzina pamiętniki przeszłość miłość

Książka ma na prawdę różne opinie, ale na mnie zrobiła ogromne wrażenie. Najpierw mi się troszkę dłużyła, ale później nie mogłam się od niej oderwać. Zdecydowanie polecam!

Przeczytałam i zapomniałam. Tak w skrócie można podsumować wartość tej książki. Nie ukrywam, że czasami lubię poczytać romansidła, ale ta książka nie jest porywająca. Niedbalstwo w fabule, opisach scen intymnych, w narracji. Jednym słowem porażka. Choć lubię Penny Jordan, to ta książka jest okropna. Niestety autorka zmarnowała potencjał interesującej fabuły i postawiła na tandetę. Nie polecam. Jedynie okładka mi się podoba.

Każdy ma jakiegoś trupa w szafie... - tak najkrócej można podsumować tą książkę. Nazwa wydawnictwa sprawiła,że spodziewałam się taniego romansidła, a dostałam w sumie fajną, lekką książkę, której akcja co prawda mnie ani jakoś szczególnie nie porwała ani nie zaskoczyła, ale wciągnęła.

No proszę, jaka niespodzianka - szukałam tej książki jakieś 100 lat ;-) Czytałam ją dawno temu, bardzo mi się podobała, a pamiętałam tylko drobiazgi, czyli altanę, jakąś rodzinną tragedię i odnawiany ogród. Z przyjemnością ją odnalazłam i gorąco polecam. To smakowite pomieszanie czasów współczesnych i przeszłości, problemów rodzinnych, poplątanych więzów, konsekwencji kłamstw i trudnych decyzji. A jednocześnie siła miłości i wiary w zwycięstwo dobrego.

Dodaj cytat z książki Sekrety przeszłości