Kiss of Steel

Data 1. wydania:
2012-09-04
angielski
steampunk literatura australijska wiktoriański Londyn wiktoriańska Anglia

Nie jest to typowy steampunk, raczej romans historyczny z elementami paranormalnymi i steampunkowymi dodatkami gdzieś w tle. Choć początek wydawał się bardzo tendencyjny (ona niewinna, ścigana przez podłego księcia i zdeterminowana, by utrzymać rodzinę, on potężny i nieustraszony watażka z przeszłością, opanowany pożądaniem od pierwszego spojrzenia).

Całe szczęście, że to...

• Steampunk
  • SupernaturalMix'y
  • Vampire
  • 2017
  • 🔥 Muszę to przeczytać!
  • 042 Steampunk
  • 💭 English (Want to Read)

Dodaj cytat z książki Kiss of Steel