Okładka książki Modlitwa Ewangelią na każdy dzień. Wprowadzenia do modlitwy Słowem na wszystkie dni roku liturgicznego. Tom 2: Okres Wielkiego Postu i Wielkanocy
Krzysztof Wons SDS Wydawnictwo: Salwator Seria: Biblioteka Centrum Formacji Duchowej. Seria: Kierownictwo Duchowe religia
religia
Biblioteka Centrum Formacji Duchowej. Seria: Kierownictwo Duchowe
Salwator
2006-01-01
2006-01-01
836008288X
wielki post wielkanoc modlitwa

więcej Więcej

Wielki Post i Wielkanoc z ks. Wonsem, jego wstępem i rozważaniami związanymi z daną Ewangelią pozwalają dużo lepiej przeżyć dzień, bardziej skupić się na własnym życiu itd.
Już zacząłem 3 tom i uwielbiam te lata w których mam możliwość korzystać z całej serii.

• 2021
  • Religia, Teologia