Jak przeżywać emocje

Okładka książki Jak przeżywać emocje Jean-Yves Arrivé
Okładka książki Jak przeżywać emocje
Jean-Yves Arrivé Wydawnictwo: Czarna Owca nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Savoir vivre ses émotions
Czarna Owca
2009-07-01
2009-07-01
Angelina Waśko-Bongiraud
emocje psychologia rozwój osobisty

Gdy zobaczyłam tę książkę, pomyślałam "O! to coś idealnego dla mnie!" Byłam tak podekscytowana tym, że znalazłam książkę odpowiadającą moim zainteresowaniom na wyprzedaży w bardzo dobrej cenie, że z góry założyłam, że będzie świetna. Nie jest zła, ale nie jest też bardzo dobra. Taka zupełnie przeciętna. Treści trochę trudne do przyswojenia. Czyta się szybko, ale ja wyciągnęłam z niej stosunkowo niewiele. Na pewno jednak przyda się po to, by w ogóle uświadomić sobie, jaką rolę odgrywają w naszym życiu emocje, skąd się biorą i jak wielkie mają znaczenie- o wiele większe niż się spodziewamy. Pod tym względem warto ją przeczytać. Jeśli ma się trochę wolnego czasu i chce się poczytać coś w temacie to jak najbardziej:)

• Psychologia
  • Posiadam materialne
  • 2015
  • Psychologia/pedagogika/filozofia/socjologia

Dodaj cytat z książki Jak przeżywać emocje