Naturalne sposoby postępowania w gromadzie

Okładka książki Naturalne sposoby postępowania w gromadzie
William Graham Sumner Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN Seria: Biblioteka Socjologiczna nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Biblioteka Socjologiczna
Folkways
Wydawnictwo Naukowe PWN
1995-01-01
1995-01-01
Marian Kempny, Krystyna Romaniszyn

więcej Więcej

Monumentalne dzieło.

Kapitalne spojrzenie na społeczeństwo znanego amerykańskiego socjologa przełomu wieków XIX/XX. Osobiście całkowicie urzekł mnie rozdział pierwszy. Książka napisana w duchu jakbym to ująć - darwinizmu na gruncie społecznym, socjologicznym. Dla zainteresowanych tematem - pozycja obowiązkowa! Polecam!

• Socjologia
  • Antropologia etnologia
  • Do kupienia
  • Plany biblioteczne
  • Biblioteka

Dodaj cytat z książki Naturalne sposoby postępowania w gromadzie