Wybierać kotwicę

Walenty Zygmunt Milenuszkin Wydawnictwo: Wydawnictwo Morskie Seria: Opowieści Morskie biografia, autobiografia, pamiętnik
1977-01-01
1964-01-01
Wydawnictwo Morskie
marynistyka wojny morskie pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
1977-01-01
Opowieści Morskie
marynistyka wojny morskie pamiętnik

Autobiograficzne wspomnienia z lat nauki i przeżycia wojenne.
Walenty Zygmunt Milenuszkin - polski kapitan żeglugi wielkiej, pisarz, poseł na Sejm.
Pierwsze wydanie tej książki zostało wydrukowane w 1964 roku. Mój egzemplarz pochodzi z 1984 roku.
Jak widać czytam nie tylko nowości

Mnie się bardzo podobało :)
Biografia z młodzieńczych lat polskiego marynarza na tle II wojny światowej. Ciekawa fabuła i nieźle napisane. Bez dłużyzn lecz z wieloma ciekawymi opisami życia marynarskiego, w tym okoliczności przyrody, które bohatera otaczają, oraz atmosfery panującej w załogach statków.

• Historia
  • ***Posiadam***
  • BELETRYS
  • Katalog
  • P 2
  • Book
  • MARYNIS

Dodaj cytat z książki Wybierać kotwicę